maharetlerimiz
bağımsız atölye ne yapar?

Nasıl bir araya geldik ve neler yapabiliriz?

Bağımsız Atölye'yi 2018 Temmuz ayında bir yazılımcı, bir grafik tasarımcı ve bir tekstil tasarımcı olarak bireysel savruluşlarımızın içinden çıkarak kurduk.

Üretimin içinde olup aynı zamanda sistem içinde yalnızlaşmak istemedik. Deneyimlerimizi ve bilgilerimizi birbirimize aktararak, birbirimizden destek alarak ortak işler yapıyoruz.

Toplumsal fayda sağlayarak üretim yapmayı, böylelikle de yaşamımızı devam ettirmeyi hedefliyoruz. Bildiklerimizi birbirimize aktarırken aynı zamanda araştırmalar yapıyor, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Web sitesi tasarım ve yazılımı, mobil uygulama tasarım ve yazılımı, fotoğraf ve video, logo, afiş, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya, giyim üretim ve tekstil üretim işleri yapıyoruz.

Ege Sertçetin
Ege Sertçetin

Web Yazılımcı

Web yazılımcılığını proje geliştirerek öğrendi. 2011'de ilk profesyonel işine girdi. 2016'da son işyerinden istifa ederek freelance çalışmaya başladı. 2018'den beri Bağımsız Atölye'nin yazılım işleriyle meşgul. Özgür yazılım fanatiği. Hem şehirde hem kırda bisiklet meraklısı.

Merve Vardar
Merve Vardar

Tekstil Tasarımcı

Moda ve Tesktil Tasarım Bölümü'nden 2018 yılında mezun oldu. 7 yıl çeşitli e-ticaret sitelerinde çalıştı. Sonrasında kurumsal hayatı bir kenara bırakıp Bağımsız Atölye'ye dahil oldu. Dikiş diker, çizim yapar, yemek yapar, herkes gibi o da zaman zaman bisiklete biner.

Gökhan Şahin
Gökhan Şahin

Kreatif Direktör

Grafiker babası ve fotoğrafcı amcası sayesinde atölyede büyüdü. 1996 yılından beri grafiker olarak sektörde çoğunlukla freelance veya kendi atölyesinde çalıştı. Belgesel fotoğrafcılık ve video çalışmaları ile bağımsız muhabirlik yaptı. 2018 'den beri Bağımsız Atölye'nin tasarım, fotoğraf ve video işleri ile meşgul. Yolda olmak en büyük tutkusu.

İşlerimiz


Yukarı çık
Yukarı çık